TERAPIE NATURALNE I HOLISTYCZNO-ZDROWOTNE

Wpływają korzystnie na cały organizm. Przyśpieszają krążenie krwi, przeciwdziałają zakrzepom, zwiększają tempo przemiany materii, wspomagają dotlenienie tkanek. Korzystnie działają również na mięśnie – poprawiają ich elastyczność, stanowią dobre przygotowanie do wysiłku i pomagają zapobiec kontuzjom.

Co daje masaż całego ciała? Masaż rozluźnia przepracowane mięśnie, poprawia krążenie w stawach i zwiększa elastyczność. 8. Poprawia poziom energii. Masaż zmniejsza zmęczenie i zwiększa poziom energii poprzez: przyspieszenie procesu regeneracji, uśmierzenie bólu, złagodzenie stresu i niepokoju oraz poprawę snu.

Dlaczego terapie naturalne (TN)?
Relaksują, odprężają, redukują stres, poprawiają samopoczucie, pełnią też rolę rehabilitacyjną i zdrowotną. Jeśli odczuwasz ból w obrębie kręgosłupa czy ból głowy, mięśnie są zesztywniałe, pojawiają się ograniczenia ruchu warto udać się na masaż zdrowotny kręgosłupa.

Czy warto chodzic na terapię?
Warto skorzystać z wielu form terapii naturalnych, ponieważ pozytywnie wpływają na elastyczność skóry, zmniejszają napięcie mięśniowe i likwidują zrosty, przez co poprawiają zakres ruchomości w stawach. Ponadto pobudzają organizm do zwiększonej produkcji endorfin, które działają przeciwbólowo i rozluźniająco.

Jak się czuje po terapiach naturalnych?
Pod wpływem np. masażu zdrowotnego skóra jest bardziej uelastyczniona, dotleniona i odżywiona. wzmaga produkcję serotoniny i dopaminy odpowiedzialnych za dobre samopoczucie i nastrój. Od masażu nasze ciało czuje się zrelaksowane i odprężone. Podobnie działa seks.

http://naturo-terapia.pl/1_56_terapie-naturalne.html
Link do strony na facebook:
https://www.facebook.com/Naturo-Terapia-masa%C5%BCe-i-zabiegi-110985204795814/?ref=page_internal
Link do instagrama:
https://www.instagram.com/naturoterapia.1/