O Nas

Witamy na naszej stronie

Witam Cię serdecznie na mojej stronie NATURO-TERAPIA z Bielska-Białej.

Chciałam stworzyć miejsce, które będzie wyjątkowe, będzie tętnić życiem i do którego chętnie wrócisz. I tak powstała                            AKADEMIA NATURALNYCH TERAPII NATURO-TERAPIA, którą tworzę z pasją do naturoterapii, masażu, z miłością do ludzi, natury i z szacunkiem do ludzkiego ciała.

Ciało człowieka jest świątynią naszej duszy, w cudowny sposób połączone są ze sobą przez całe nasze życie, więc należy zadbać o nie w szczególny sposób, z miłością i troską.

NATURO-TERAPIA, to bogata oferta terapii i zabiegów holistycznych, które wprowadzą Cię w świat harmonii, gdzie odnajdziesz ciszę, spokój, zajrzysz w głąb swojej duszy, zadbasz o swoje ciało, a nade wszystko pośród całej gonitwy w Twoim życiu, pozwolisz sobie na odpoczynek, relaks i to uczucie oderwania się od codzienności. W miejscu tym, znajdziesz ukojenie, uzdrowienie oraz czas pełen uwagi tylko dla Ciebie z mojej strony.

KIM JESTEM? Naturopatą z pasją.
Jestem zafascynowana światem terapii/masaży holistycznych i jego technikami, które wykonywane w sposób fachowy z wiedzą, potrafią dawać szczęście, leczyć nasze ciała, uspokajać nasze dusze.

KOCHAM TO CO ROBIĘ.
SPRAWIA MI TO PRZYJEMNOŚĆ.
Z RADOŚCIĄ OBSERWUJĘ JAK MOI KLIENCI WYCHODZĄ ODE MNIE W LEPSZEJ KONDYCJI, ZRELAKSOWANI.

Moją pasją jest doprowadzenie do dobrostanu ciała mojego klienta, ulgi w bólu, relaksu nie tylko na poziomie ciała.
W związku z tym, że mam holistyczne podejście do każdego człowieka, pozwala mi to dobrać terapię do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdej osoby.

Jestem wdzięczna każdemu kto odwiedził moją stronę tutaj i na FACEBOOK:
https://www.facebook.com/Naturo-Terapia-masa%C5%BCe-i-zabiegi-110985204795814
oraz profil na instagramie:
https://www.instagram.com/naturoterapia.1/

Dziękuję za każde polubienie i polecenie. Zapraszam do obserwowania na bieżąco oferty na facebook.

Przygotowałam dla każdego z Państwa wiele ciekawych propozycji oraz indywidualnych rabatów na moją ofertę (można o nie zapytać w prywatnej wiadomości lub na mail, pod który wysyłam klientom oferty np. urodzinowe, na święta oraz innych okazji w ciągu roku, pod warunkiem że podali mi swojego mail i tym samym wyrazili zgodę na przesyłanie ofert).

Dla chętnych przygotowałam bony upominkowe, które mogą być bardzo fajnym prezentem dla bliskiej osoby, przyjaciółki, męża, na urodziny, na święta, z okazji rocznicy itp.

Jeżeli masz ochotę podzielić się ze mną swoimi wnioskami, ciekawymi propozycjami, to chętnie Cię wysłucham i dodam coś nowego, co pozwoli mi rozwijać się dla Ciebie. Stworzyłam tę stronę z myślą o Tobie, dlatego bądź obecna/y, niech ta strona tętni życiem. Oferta terapii i zabiegów ciągle będzie wzbogacana i rozbudowywana o nowe techniki, dzięki którym mogę lepiej wykorzystać siłę i moc płynącą z moich dłoni.

Jeżeli brak Ci pomysłu i potrzebujesz aby Ci doradzić co wybrać, aby jak najlepiej skorzystać z moich umiejętności, to chętnie Ci pomogę. Pisz, dzwoń, jestem tu dla Ciebie. Jeśli nie odbieram, to oznacza, że jestem zajęta masażem i oddzwonię, odpiszę najszybciej jak będę mogła. Zawsze możesz wysłać mi wiadomość SMS’M.

JESZCZE TROCHĘ O MNIE Ukończyłam wiele kursów, cały czas się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę o nowe techniki masaży zdrowotno-holistycznych. Posiadam wiele certyfikatów i zdobyłam doświadczenie, pozwalające zaoferować Tobie moje usługi na najwyższym poziomie.
Nauka terapii drowotnych pozwoliła mi odkryć, jak dotyk może silnie oddziaływać na nasz organizm, duszę i psychikę oraz jego siłę i moc w uzdrowieniu, dążeniu do równowagi w naszym życiu. Zapraszam Cię do miejsca, które tworzę z pasją i radością.

Zapraszam na terapie i zabiegi zdrowotno-holistyczne, w które wkładam wiedzę, wyczucie i doświadczenie. Myślę, że oferta jest na tyle ciekawa, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

Ps. Na początku zapraszam do obserwowania mojej strony fanpage na facebook, na którym na bierząco opisuję masaże, które posiadam w swojej ofercie: https://www.facebook.com/Naturo-Terapia-masa%C5%BCe-i-zabiegi-110985204795814 oraz instagrama: https://www.instagram.com/naturoterapia.1/

http://naturo-terapia.pl/1_2_o-nas.html

Link do strony na facebook:
https://www.facebook.com/Naturo-Terapia-masa%C5%BCe-i-zabiegi-110985204795814/?ref=page_internal
Link do instagrama:
https://www.instagram.com/naturoterapia.1/