Masaż sportowy


Jeżeli aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem Twojego życia, pragniesz osiągać coraz lepsze wyniki sportowe lub doznałeś urazu i chcesz jak najszybciej powrócić do formy, koniecznie musisz zadbać o prawidłową regenerację mięśni.

Masaże sportowe najczęściej wykonywane są u osób uprawiających sporty, osób aktywnych fizycznie, ale nie tylko. Rodzaj masażu sportowego dobierany jest indywidualnie po przeprowadzonym wywiadzie. Jakiego efektu od niego oczekujemy, czy jest to masaż: treningowy, przed zawodami, startowy, powysiłkowy, podtrzymujący (regeneracyjny).
Jest on jednym z elementów odnowy biologicznej i rehabilitacji sportowej. Przeprowadza się go w celu regeneracji organizmu po wzmożonym wysiłku fizycznym.

...masaż sportowy to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. To skuteczny sposób na niektóre kontuzje i utrzymanie dobrej formy w przypadku osób aktywnie uprawiających sport. Masaż sportowy wspomaga także organizm przed wysiłkiem fizycznym, w jego trakcie i po uprawianiu sportu. Pomaga usunąć zakwasy, usuwa napięcie mięśni, relaksuje i regeneruje organizm po wysiłku.

Masaż ten:
  • Pobudza mięśnie i układ ruchu do działania
  • wycisza i regeneruje mięśnie oraz organizm sportowca (w przypadku masażu sportowego powysiłkowego)
  • poprawia krążenie krwi i limfy
  • zmniejsza stres poprawia metabolizm
  • zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji (mięśnie, stawy i więzadła są odpowiednio rozgrzane i elastyczne)
  • pozwala zmniejszyć zmęczenie po intensywnym wysiłku fizycznym i uniknąć jego negatywnych skutków (bólu mięśni i zakwasów).

CZAS I CENA:
30 minut - 55 zł
60 minut - 100 zł
90 minut - 160 złLink do strony na facebook:
https://www.facebook.com/Naturo-Terapia-masa%C5%BCe-i-zabiegi-110985204795814/?ref=page_internal
Link do instagrama:
https://www.instagram.com/naturoterapia.1/