MARMA ajurwerdyjski masaż twarzy


MARMA MUKABHYANGA jest to masaż energetyczny, pobudzający i rewitalizujący.

Jest to masaż pielęgnacyjno - leczniczy twarzy. Swoim działaniem obejmuje twarz, dekolt i ramiona. Znany jest także pod nazwą "Wieczna młodość". Upiększa zewnętrznie, a odmładza wewnętrznie.

Ma działanie relaksacyjne, pielęgnacyjne i regeneracyjne. Odpręża mięśnie, stymuluje mikro krążenie, poprawia ukrwienie i jędrność skóry.

Twarz i głowa obejmuje najwięcej punktów witalnych "marma" spośród wszystkich partii ciała. Masaż twarzy połączony jest ze stymulacją tych punktów, przez co pełni bardzo ważną funkcję leczniczą.

Głęboko relaksuje i pobudza naturalne siły organizmu do samo uzdrawiania. Dlatego też przywraca równowagę energetyczną, dodaje energii zmęczonej twarzy, sprawiając, że twarz staje się promienna, zrelaksowana i doskonale wypielęgnowana. Umysł i ciało są ze sobą połączone, a punkty "marma" są właśnie tym łącznikiem sfery fizycznej i duchowej, przez który możemy likwidować przemęczenie, przepracowanie, długo trwały stres, bóle karku i głowy, nerwowość. Masaż przywraca harmonię na poziomie - ciała, umysłu i ducha, poprawiając tym samym prawidłowe funkcjonowanie narządów, powrót sił witalnych i dobrego samopoczucia.
W celu utrwalenia równowagi w organizmie, zabieg zaleca się powtarzać. Jest on jedyną w swoim rodzaju techniką o dużej mocy, która bardzo szybko regeneruje przemęczony organizm. 

Na masaż składa się
  • oczyszczenie twarzy
  • masaż twarzy
  • maseczka na twarz

CZAS I CENA MASAŻU:
  • 90 minut - 150 zł

http://naturo-terapia.pl/index.php?p=1_21&_LiveEdit=1
Link do strony na facebook:
https://www.facebook.com/Naturo-Terapia-masa%C5%BCe-i-zabiegi-110985204795814/?ref=page_internal
Link do instagrama:
https://www.instagram.com/naturoterapia.1/