QUIRO-przeciwzmarszczkowy masaż twarzy

QUIRO to hiszpański przeciwzmarszczkowy masaż twarzy, który rozprawi się z każdą zmarszczką. Jest to silnie odżywczy rytuał hiszpański, ukierunkowany na działanie na skórze twarzy, szyi i dekoltu, a szczególnie w miejscach, które narażone są na powstawanie zmarszczek, mają zmniejszoną elastyczność i napięcie. Dzięki temu zmęczona, sucha skóra twarzy stanie się odżywiona, pełna blasku i bardziej napięta. Dzięki cudownemu działaniu masażu hiszpańskiego o zmarszczkach możesz zapomnieć!

Masaż polega na pobudzaniu krążenia i stymulacji tkanki łącznej w obszarze poszczególnych zmarszczek. Pobudzające ruchy masażu wraz z wybranymi kosmetykami powodują wzmożone wchłanianie substancji aktywnych, co owocuje głębokim odżywieniem skóry i pobudzeniem naturalnych mechanizmów regeneracji tkankowej.

Początkowym etapem jest oczyszczenie skóry oraz peeling, po czym wykonuje się przeciw zmarszczkowy masaż Quiro. Cały zabieg wykonywany jest na wysokiej jakości produktach stworzonych z troską o zachowanie sprężystej, gładkiej i silnie odżywionej skóry twarzy.

Masaż jest nacelowany na rozpracowanie każdej, nawet najmniejszej zmarszczki, bądź profilaktykę ich powstawania.

CZAS I CENA MASAŻU:
  • 90 minut - 150 zł

http://naturo-terapia.pl/1_20_quiro-przeciwzmarszczkowy-twarzy.html
Link do strony na facebook:
https://www.facebook.com/Naturo-Terapia-masa%C5%BCe-i-zabiegi-110985204795814/?ref=page_internal
Link do instagrama:
https://www.instagram.com/naturoterapia.1/